KOŻUCHOWSKA10
Lokale usługowe na wynajem
25 października 2021

Kożuchowska 10 – lokalizacja pełna możliwości

Kożuchowska 10 – lokalizacja pełna możliwości

Wybór odpowiedniej lokalizacji dla Twojej firmy może mieć kluczowe znaczenie dla prowadzonej przez Ciebie działalności. Jeśli zatem szukasz nowoczesnej powierzchni usługowej na wynajem dobrze trafiłeś.

Kożuchowska10 to nowoczesne lokale usługowo – biurowe, które można łączyć dopasowując do profilu swojej działalności. Zlokalizowane są przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic miasta, którą każdego dnia przemierzają mieszkańcy Jędrzychowa i okolic. Kilka minut wystarczy, by dotrzeć do głównych dróg dojazdowych do Zielonej Góry.

W naszym najbliższym otoczeniu powstały takie obiekty handlowo-usługowe jak Biedronka, Salon drzwi i podłóg – VOX czy Apteka Dbam o zdrowie – DOZ. Tuż obok znajduje się również VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. A tuż za rogiem położony jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – WORD.

Parking dla klientów czy łatwy wyjazd na ulicę Botaniczną to tylko niektóre zalety naszego umiejscowienia. Przekonaj się sam, że dobra lokalizacja może być kluczem do sukcesu Twojej firmy.